ערבים תקפו מינית בנות מהשומרון במהלך שייט קייקים

ערבים תקפו מינית בנות מהשומרון במהלך שייט קייקים

ערבים תקפו מינית בנות מהשומרון במהלך שייט קייקים

ערבים השוהים בישראל באופן לא חוקי תקפו אתמול (שני) מינית ולאומנית בנות מהשומרון שטיילו בנחל שניר בצפון. המשטרה עצרה את התוקפים. יוסי דגן: "המנוולים צריכים לשבת בכלא שנים ארוכות".

ב' באלול תשפ"א

ערבים פלסטינים השוהים בישראל באופן בלתי חוקי נעצרו אתמול (שני) לאחר שנערה יהודייה מהשומרון הגישה תלונה כי השניים הטרידו אותה מינית. המשטרה ביקשה היום להאריך את מעצרם.

האירוע המיני והלאומני התרחש בנחל שניר בצפון. קבוצת בנות ששטה על אבובים בנחל במסגרת טיול נוער של אחד מיישובי השומרון, מצאה עצמה לפתע מותקפת על ידי הערבים.

תושב השומרון ששהה בטיול עם משפחתו בסמוך נחלץ לסייע לנערות, הסיע את הבנות לסיום מסלול הקייקים, שם חברו הבנות למשטרה והגישו תלונה. הבנות זיהו את התוקפים והביאו למעצר חלק מהם.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן דרש מהמשטרה למצות את הדין עם התוקפים ולשים סוף לתופעת הטרדת הבנות בנחלי הצפון. "אני מודה למשטרת ישראל על הפעולה המהירה ועל מעצרם של שלושת התוקפים, אני דורש למצות את מלוא הדין עם התוקפים, לא יתכן שבנות צעירות יוצאות לטיול בנחלי הצפון וחוזרות לאחר אירוע קשה כל כך, המנוולים שתוקפים כך נערות צריכים לשבת בכלא שנים ארוכות".

"לצערנו אנו שומעים שמדובר בתופעה שחוזרת במקום, משטרת ישראל חייבת לשים לדבר סוף", הוסיף. "ב"ה הפעם היה במקום תושב השומרון, שבתושייה רבה רדף אחרי התוקפים והביא למעצרם, ואנו גאים בו, שוחחתי אמש עם התושב הגיבור וחיזקתי את ידיו והודתי לו על הסיוע. צוות הצח"י של היישוב, האגף לשרותים חברתיים במועצה ואני עומדים בקשר עם המשפחות ובני הנוער, נסייע ונעמוד לרשותם בכל מה שצריך".

בנצי גופשטיין מארגון להב"ה מסר בתגובה: "כפי שאנחנו חוזרים ומזהירים מדובר בטרור מיני לכל דבר, אותם מחבלים לא פוגעים בבנות בכפר שלהם אלא דווקא בבנות ובילדות יהודיות כחלק מהמלחמה שלהם בעם ישראל . רק היום עלה המקרה בצפון וכן בגן משחקים בירושלים, אנחנו קוראים למשטרת ישראל ולפרקליטות להגיש בכל המקרים האלה כתבי אישום עם מניע גזעני ולהתייחס אליהם כמחבלים לכל דבר. על המשטרה להקים גוף מיוחד שיפקח על ההטרדות והפגיעות המיניות על רקע לאומני".

בהודעת המשטרה נאמר: "משטרת ישראל עצרה 2 תושבי השטחים בחשד להטרדה מינית של נערה בנהר הירדן. במשטרת ישראל התקבלה תלונה על כך שבמהלך שייט בנהר הירדן, שני גברים שהטרידו מינית 2 קטינות ישראליות (16,17). האירוע קרה בזמן שהשתיים היו על אבובים בנהר הירדן.

שוטרי תחנת קריית שמונה הגיעו למקום, גבו עדויות וזיהו את החשודים במעשה ועצרו שניים (15, 22) תושבי הרשות הפלסטינית (מכפר ליד רמאללה), ששוהים בישראל באופן לא חוקי. הם נחקרו והמשטרה תבקשה היום להאריך את מעצרם בבית משפט שלום בנצרת".

פורסם בערוץ 7 >> https://www.inn.co.il/news/501594

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה