עשרות מפגינים נגד מצעד הלהט"ב בירושלים: "זאת תועבה"

עשרות מפגינים נגד מצעד הלהט"ב בירושלים: "זאת תועבה"

עשרות מפגינים נגד מצעד הלהט"ב בירושלים: "זאת תועבה"

בנצי גופשטיין במפגן מחאה של להב"ה: "השמאלנים ויתרו עליכם ומכרו את זכויותיכם בשביל לשבת עם עבאס. שנה הבאה מועצת השורא תחליט שאין מצעד גאווה"

כ"ג בסיון תשפ"א 03/06/21

אלפי בני אדם משתתפים במצעד הלהט"ב בירושלים שיצא לדרך אחר הצהריים (חמישי) תחת אבטחה כבדה של שוטרים ולוחמי מג"ב.

מול המצעד מתקיימת מחאה של עשרות פעילי ארגון להב"ה בראשות בנצי גופשטיין. "השמאלנים ויתרו עליכם ומכרו את זכויותיכם בשביל לשבת עם עבאס. שנה הבאה מועצת השורא תחליט שאין מצעד גאווה", אמר גופשטיין.

בנוסף, מאות אנשים הפגינו נגד המצעד ברחבת גשר המיתרים בכניסה לירושלים בהפגנה שארגנה תנועת חזון. הרב שלמה אבינר שהשתתף בהפגנה אמר: "יום יום אני בוכה עד שיבשו דמעותיי. בדם נפשי אני אומר לכם, תוסיפו טהרה וחדלו מן הטומאה. בנו משפחה טהורה ולא תועבה".

ח"כ אלי אבידר מישראל ביתנו השתתף במצעד ואמר: "בזמן כל הפגנות השנאה שמארגן הליכוד ולצד מאמצי הקמת הממשלה – אנחנו לא שוכחים את הערכים שלנו. הגעתי למצעד הגאווה והסובלנות בירושלים. אירוע מרגש שמוכיח שעדיין יש מקום לקבלה והכלה במדינה שלנו. שינוי ותקווה בדרך".שגריר האיחוד האירופי ושגריר הולנד בישראל הגיעו גם הם למצעד הלהט"ב בירושלים. אתמול נעצר אדם שאמר כי בכוונתו לפגוע במשתתפים. בנוסף הוא גם השתולל והתפרע. מעצרו הוארך עד יום שישי.

https://youtu.be/FJIcacA3Y_E שיבת ציון, פעילת להב"ה, מסבירה מדוע הגיעה להפגנה

גם חבר הכנסת, איתמר בן גביר, הגיע להפגנה והסביר לערוץ 7 מדוע חשוב להגיע להפגנה >> https://youtu.be/UttPkZmrNVU

פורסם בערוץ 7 : https://www.inn.co.il/news/494756

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה