פעולת "טרור" של ארגון להב"ה

פעולת "טרור" של ארגון להב"ה

אנשי ארגון להב"ה יצאו לשטח באזור גוש עציון וחברון וחילקו ממתיקים וסופגניות לחיילי צה"ל.

אורלי הררי, ב' בטבת תשע"ו, 14/12/15 14:47

בזמן שארגון השמאל הקיצוני "דרכנו" (V-15 בעבר) ניסה ליזום הפגנה בירושלים נגד "פעולות הטרור של ארגון להב"ה" כהגדרתו, הפגנה שבוטלה לטענת המארגנים עקב מזג האויר, יזם ארגון להבה "פעולת טרור של אהבת ישראל".

בקור מקפיא יצאו אמש פעילי להב"ה לחלק סופגניות וממתקים לחיילי צה"ל המוצבים בגזרת חברון.

פעילי הארגון, בראשותו של בנצי גופשטיין, יו"ר הארגון, הגיעו ממספר מוקדים ברחבי הארץ, מצוידים בסופגניות, שוקולדים וממתקים רבים לשמח את חיילי צה"ל..

הפעילות החלה בצומת גוש עציון, אחד המקומות שחווה את הטרור על בשרו, אולי יותר מכל מקום אחר. הפעילים חילקו לחיילים מיחידה מובחרת המוצבים שם כל טוב, בברכת חג שמח.

לאחר מכן, נסעו הפעילים לעיר האבות חברון, ואף שם עברו כמעט בכל מקום בו שוהים הלוחמים, כאשר הם בודקים בקפידה כי לא נשאר חייל אחד שלא קיבל ברכה,ממתקים וסופגניות.

בנוסף, בעת שהותם בחברון, ביקרו החיילים את פעיל הימין ברוך מרזל, המקיים שביתת מחאה, במקום הפיגוע שאירע לפני שבוע, סמוך למערת המכפלה, ואף ערכו עמו הדלקת נרות חנוכה חגיגית.

מרזל סיפר לפעילים, כי יום לאחר הדקירה, ראה כי במקום הפיגוע 'עולם כמנהגו נוהג'. משראה זאת, אמר, הרגיש כי הוא אינו יכול לחזור לביתו, ובתגובה הקים משמר מחאה במקום, "אם על כל פיגוע, יידעו המחבלים הארורים הללו כי יש תגובה, נוכל להפחית את כמות הפיגועים בצורה משמעותית, אך כאמור, הפתרון הסופי הוא לגרש את האויב", הוסיף.

בנצי גופשטיין, אמר  "יש כאלה שקוראים לנוער להב"ה כינויי גנאי, אלו נוער שוליים? אלו נוער של אהבת ישראל. אני מאחל לכל בית אב בישראל שאלו יהיו בניו ובנותיו".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/311921778000 889000

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה