פעילי ימין צעדו בי-ם: יו"ר להב"ה נעצר

פעילי ימין צעדו בי-ם: יו"ר להב"ה נעצר

פעילי ימין צעדו בי-ם: יו"ר להב"ה נעצר

למעלה מ-500 חברי ימין קיצוני צעדו ברחובות ירושלים במחאה על המצב הביטחוני תוך שהם צועקים "מוות לערבים" ו"מוחמד מת"

חופי עמוס | 8/10/2015 23:39

כחמש מאות בני אדם הפגינו בירושלים במחאה על אירועי הטרור של הימים האחרונים. מדובר בפעילי ימין מארגון להב"ה וכן חברי מועדון האוהדים של בית"ר ירושלים – לה-פמיליה. המפגינים התרכזו בגן סאקר ומשם יצעו בצעדה לכיוון העיר העתיקה.

בין המפגינים לבין השוטרים הרבים שהוצבו במקום מבעוד מועד התפתחו עימותים כאשר חמישה מהצועדים נעצרו, בהם ראש ארגון להב"ה בנצי גופשטיין. חלק מהצירים בהם צעדו המפגינים נחסמו לתנועת כלי רכב.

צילום: מירי צחי

הפגנת הימין הקיצוני בגן סאקר צילום: מירי צחי

המפגינים מחו על המצב הביטחוני במדינה והם צעדו תוך שהם זועקים "מדינת משטרה", "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה", "מוחמד מת" ו"מוות לערבים". בסופו של דבר הגיעו המפגינים לכותל המערבי.

עו"ד איתמר בן גביר: "הממשלה הזאת חייבת להבין שאם המציאות הזאת נמשכתף יותר ויותר אזרחים ישתתפו במחאות ויצאו לרחובות, ירימו את החוק מהרצפה וייקחו יוזמה. עם נורמלי לא יכול לקבל הפקרות ברמה כזאת. נמאס מהדיבורים וההצהרות של ראש הממשלה. העם דורש מעשים".

אחד המפגינים אמר ל-nrg: "אנחנו מפגינים נגד מדיניות הממשלה שמפקירה את ביטחון היהודים בארץ ישראל. יש איתנו כמעט 1,000 איש שצועדים לכותל. זאת מלחמה על ארץ ישראל. ראש הממשלה מפקיר את ביטחון היהודים בארץ ישראל. אם הוא לא מסוגל לתת ביטחון אז שהוא ושר הביטחון יפנו את המקום שלהם".

מקור
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/729/929.html

 

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה