קורבן התמימות הבלתי-נתפסת

קורבן התמימות הבלתי-נתפסת

קורבן התמימות הבלתי-נתפסת

לפני שנה וחצי הוא ישב אצלה בבית, הרב של להב"ה. הוא הביט לה בעיניים ואמר לה: "תעזבי אותו". אבל היא, ספיר נחום הי"ד, לא הישירה מבט. היא אמרה אותו משפט שכולן אומרות: "הוא לא אותו דבר. שלי משהו אחר. הוא באמת אוהב אותי".

אין בחורה שיוצאת עם ערבי שלא אומרת לנו את המשפט הזה. אף אחת לא מאמינה שהערבי שלה הוא בדיוק כמו החברים שלו. כולן חושבות שהוא באמת אוהב אותן וכולן מתבדות בסוף. רק שלהודות בטעות לפעמים זה הרבה יותר קשה.

ספיר נחום העדיפה להישאר עם וולא חלאליה, מעכו. כשרואים את הטיקטוק של אותו רוצח מבינים הכל. בטיקטוק שלו הוא מברך בעברית בחורה יהודיה שבחרה להתאסלם: "מזל טוב מגיע לך, שאת עוברת לאסלאם, הדת הכי סלחנית והכי ישרה בעולם, אוהבים אותך!". ובסרטונים האחרים שלו רואים אותו דוהר עם סוס ומרכבה בקיבוץ כפר מסריק, מקלל את התושבים וזועק שהוא יעשה מה שבא לו. כן, זהו אותו סרטון מפורסם שראיתם. ובסרטון אחר הוא משבח את המתפרעים בעכו ובמקומות אחרים.

מי שרואה את הטיקטוק שלו מבין, שלא מדובר כאן באהבה, אלא במלחמה. מלחמה על ארץ ישראל ומלחמה על בנות ישראל. הסיפור של ספיר נחום הי"ד זהה בדיוק לסיפורן של אידה קרמר הי"ד, מירה פדלון הי"ד, מיכל חלימי הי"ד, רעות בן חיים הי"ד, מיקה טגפאו הי"ד, תהילה נגר הי"ד, תהילה אלבז הי"ד ועוד. כולן נרצחו על ידי החבר או בן הזוג הערבי שלהן, וכולן חשבו שהוא לא אותו דבר.

ביום בו מצאו את הגופה של ספיר, כתבה לי אחת הנשים שבקשר אתנו: "אני מכירה אותו אישית. הוא היה מדבר איתי בטלפון ורצה להביא אותי אליו לצפון. לא הסכמתי, אבל לא ידעתי שיש לו עבר פלילי. איזה נס…". בדיוק ככה הם עובדים. הם לא מגבילים את עצמם לאשה אחת. נהפוך הוא. כל המרבה להשפיל יהודיות הרי זה משובח, ואם הן דתיות או נשואות (או גם וגם) הרי זו מצווה למהדרין מן המהדרין, מכיוון שמדובר פה בחלק מהג'יאהד – המלחמה ביהודים דרך הכיבוש וההשפלה של הבנות היהודיות.

בדיוק ככה הם עובדים. הם לא מגבילים את עצמם לאשה אחת. נהפוך הוא. כל המרבה להשפיל יהודיות הרי זה משובח

נכון, לא תמיד הם הורגים. בדרך-כלל הם מסתפקים בהשפלות ובמכות, אבל הכל מגיע מאותה מטרה. ואצלנו עוד ישנם תמימים, שטוענים שמדובר באהבה, ואותי הם מאשימים בגזענות…

אכן, צדקו חז"ל כשאמרו, שכאשר מרחמים על אכזרים – מתאכזרים לרחמנים. שר הבטחון בני גנץ, ראש הממשלה החליפי יאיר לפיד, והשר לביטחון פנים עומר בר לב – כולם מצאו לנכון, ביום ירושלים, לקרוא להכריז עלי ועל ארגון להב"ה כעל ארגון טרור.לעומת זאת, הם מעלימים עיניים מהטרור הלאו–מיני המתרחש יום יום ברחובות הארץ, כאשר בערים רבות בנות מפחדות להסתובב לבדן ברחובות מחשש הטרדות מיניות. ויש בנות שמוכות ונרצחות אך ורק בגלל שהן יהודיות.

הגיע הזמן שמדינת ישראל תפסיק להילחם בי ובארגון להב"ה ותתחיל לטפל באוייבי ישראל האמיתיים.

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה