קמפיין חדש של ארגון להב"ה שתכניו הגיעו לערוץ 7, מזהיר את בנות השירות הלאומי מסכנת ההתבוללות האורבת להן בהתנדבות בבתי חולים.

קמפיין חדש של ארגון להב"ה שתכניו הגיעו לערוץ 7, מזהיר את בנות השירות הלאומי מסכנת ההתבוללות האורבת להן בהתנדבות בבתי חולים.

 

ט' בחשון תשפ"א 27/10/20

ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש), משיק היום (שלישי) קמפיין חדש המתריע בפני בנות השירות הלאומי המתנדבות בבתי החולים על הסכנות הטמונות להן בסביבת העבודה המשותפת עם העובדים הערבים הרבים בבתי החולים – רופאים, אחים, ועובדי ניקיון.

לידי ערוץ 7 הגיעו תכני הקמפיין, שיושק עקב תלונות שהתקבלו במוקד הפניות של הארגון על מקרי התבוללות בין בנות השירות לעובדים הערבים בבתי חולים רבים ברחבי הארץ.

פעילי "להב"ה" תולים במסגרת הקמפיין מודעות בסמוך למספר בתי חולים ברחבי הארץ, בעיקר בירושלים, המזהירות את בנות השירות.

"בת שרות לאומי יקרה – עיצרי", נכתב על המודעות. "קריאת מודעה זו יכולה להציל חיי אדם. אנחנו מברכים אותך על שהחלטת להתנדב לעסוק בהצלת חיים בבית החולים הסמוך. אך דעי – בזמן שבו את עוסקת בהצלת חיים, גם חייך שלך בסכנה".

בהמשך הומדעות כתוב: "למוקד הפניות של ארגון להב"ה הגיעו עשרות תלונות מבית החולים בו את מתנדבת, על עובדים ערבים בבית החולים, היוצרים קשרים עם בנות השירות הלאומי, מתחילים איתן, ומנסים לפתות אותן. ההתבוללות מסוכנת לעם ישראל. אם נתקלת בחברה יהודייה שנפלה לקשר עם ערבי, דווחי עוד היום לארגון להב"ה במספר: 074-78713903. וזכרי: בת של מלך יוצאת רק עם בן של מלך".

לצד קמפיין המודעות, ארגון להב"ה מפיץ סרטון קצר המדמה פנייה של אח ערבי מבית חולים בירושלים שמנסה לפתות מתנדבת יהודייה בשירות הלאומי בבית החולים לצאת איתו. בסיום הסרטון מזהיר ארגון להב"ה: "ערבי יקר. בנות ישראל לעם ישראל. תצא עם ערביות מהכפר שלך. אל תיגע בבנות ישראל".

"אחד ממוקדי ההתפרצות העוצמתיים ביותר של נגיף ההתבוללות הוא בבתי החולים", אמר יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין". בנות שירות רבות, שמגיעות עם מוטיבציה לקיום מטרה חשובה של סיוע בהצלת חיים, נופלות בפח של הערבים העובדים איתן, ומנצלים את סמכותם אל מול הבנות. רק מתחילת השנה קיבלנו מספר דיווחים על בנות שירות בבתי חולים בירושלים, שהחלו לצאת עם ערבים".

הוא הוסיף, "חשוב להדגיש כי מדובר במיטב בנותיה של הציונות הדתית, ולא בנערות שוליים. הגיע הזמן שרשות השירות הלאומי-אזרחי תתעורר ותמנע שירות לאומי של בנות בקרב ערבים".

מקור >>  https://www.inn.co.il/news/455363

לתרומות >> https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=7001591

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה