רוחות ממשלת ה"שינוי" 

רוחות ממשלת ה"שינוי" 

רוחות ממשלת ה"שינוי"

בשבוע שעבר זומנתי יחד עם חברי ברוך מרזל לחקירה משטרתית ביחידת להב 433 – יחידת העילית של המשטרה למלחמה בפשיעה החמורה הארצית. כשקיבלתי את הזימון לחקירה, ניסיתי לברר מה העילה לאותה הזמנה מיוחדת, ובאיזה פשע איום ונורא אני חשוד שבגינו אני זוכה להיחקר ביחידה המשטרתית המיוחדת. ב-433 לא רצו לפרט בטלפון, והנחו אותי להגיע. אז הגעתי, ביום רביעי, יחד עם חברי ברוך מרזל, למטה המרכזי של היחידה שנמצא בעיר לוד.

כשנכנסתי לחקירה, הטיחו בי החוקרים את ההאשמות ה"חמורות" הבאות: האשימו אותי בכך שאני פועל נגד התבוללות במדינת ישראל, והציגו בפניי סדרת סרטונים שהפקנו בארגון להב"ה, המדמות מקרים אמיתיים מחיי היומיום של בנות שנפלו לקשרי התבוללות, ומציגים את הגורמים העלולים להביא לידי אותם קשרים. כמו כן, הואשמתי בכך שאני פועל לעידוד עבודה עברית. כל אלו, לשיטת יחידת העילית של המשטרה, מהווים הסתה לגזענות.

בתגובה לאותן האשמות, פניתי לחוקרת שחקרה אותי, ושאלתי אותה האם היא תהיה מוכנה לכך שהבת שלה תצא עם בחור ערבי. החוקרת, באינסטינקט יהודי בריא וחד, השיבה מיד בנחרצות: "כמובן שלא!" עניתי לה: "אז בואי נתחלף – את תשבי בכסא הנחקר, אני בכסא החוקר, ואחקור אותך בחשד לגזענות". היא השיבה לי: "אתה יודע מה ההבדל בינינו? ההבדל בינינו הוא שאני לא מכריזה על כך בפומבי, אלא אומרת את זה לבת שלי, בבית שלי, בשקט".
"ההבדל בינינו", אמרתי לה, "הוא שאני דואג לכל הבנות – גם לבת שלך ולכל בנות ישראל, כאילו הן הבנות שלי".

*

מכל מקום, חברים, כדאי להתחיל להתרגל: מבחינתה של משטרת ישראל, כל גילוי של רגש לאומי כלשהו בידי אזרחי המדינה היהודים, הופך אוטומטית להיות חשוד כעבירה פלילית: הנפת דגל ישראל בלב בירת ישראל – מעצר; ירי בפורעים ערבים שמנסים לרצוח יהודים כהגנה עצמית – מעצר; פעילות נגד התבוללות – מעצרים וחקירות; כאשר מנגד, הטרור והאנטישמיות הערבית זוכים להגדרה של "מעשי קונדס" מפיהם של בכירי המשטרה.

אין לי ספק שזוהי רוחה של ממשלת ה"שינוי", ממשלת השמאל הקיצוני, המנשבת בעוצמה במסדרונות משטרת ישראל. במשטרה מתחילים בנסיונות לרצות את השר לביטחון הפנים המיועד עומר בר-לב עוד בטרם נכנס לתפקידו, ואת ראש ועדת חוקה החדש, הרפורמי גלעד קריב – שעמד עד לא מזמן בראשה של התנועה הרפורמית, שנלחמה ועודה נלחמת בי ובארגון להב"ה, ולמעשה בכל מה שנודף ממנו ריח של יהדות.

ואם זה המצב עוד בטרם הקמת הממשלה הרעה הזו, מי יודע מה יקרה לאחר הקמתה. אך דבר אחד אני יודע בוודאות: אף אחד לא ישתיק אותי ולא ישתיק את ארגון להב"ה. תורת ישראל היא תורת אמת, ואמיתותה לא תלויה בממשלה כזו או אחרת. אנו נמשיך לפעול למען בנות ישראל, ללא מורא, גם אם בשל כך נצטרך לשבת בכלא.

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה