רמי לוי: האורזנים הורחקו מהקופאיות

רמי לוי: האורזנים הורחקו מהקופאיות

רמי לוי נפגש עם רבה של אלון שבות בעקבות הפרסום על סכנת התבוללות בסניף בגוש עציון והצהיר כי האורזנים הערבים הורחקו מהקופאיות.

חזקי עזרא, פרסום ראשון: כ' בתמוז תשע"א, 22/07/11 10:39

 

מבטיח. רמי לוי.

מבטיח. רמי לוי.
פלאש 90

איש העסקים רמי לוי נפגש השבוע עם רבה של אלון שבות הרב גדעון פרל ועם יו"ר הקרן לאדמות ישראל, אריה קינג, בעקבות הפרסום בערוץ 7 על סכנת התבוללות בסניף בגוש עציון בשל קשר בין האורזנים הערבים והקופאיות היהודיות.

במהלך הפגישה שנערכה בסניף רמי לוי בגוש עציון הודיע רמי לוי על שינויים ארגונים בסניף ביניהם העברת האורזנים לתפקיד במיקום אחר שלא בסמוך לקופאיות.

בנוסף הבטיח רמי לוי לרב פרל כי ימנה בסניף אחראי לעניינים אלו שידאג כי מקרים דומים לא יישנו. נציין כי הצעירה עימה יצר קשר עובד ערבי עזבה את עבודתה בסניף ואף העובד הערבי פוטר.

לערוץ 7 נשלח בימים האחרונים מכתב מטעם הקופאיות בסניף בו מחו על הכתבה וטענו כי המקרה עליו דובר בכתבה הוא יחיד וחריג מסוגו וכי ממנו הוסקו מסקנות גורפות ולא מדויקות.

מנכ"ל ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, אמר בתגובה כי "נדרשים צעדים נוספים בראשם לפטר לאלתר של האחראית על הקופאיות שידעה על הקשר בין השניים ואף עודדה אותו אנו מקווים שהחלטותיו של רמי לוי יישומו בשטח ואף נעמוד עם יד על הדופק.

בנוגע למחאת הקופאיות אמר גופשטין כי "היא נובעת מלחץ של ההורים והחברים שדרשו מהן להתפטר ולצערנו ישנם מקרים נוספים של קשרים לא כשרים בסניף".

נזכיר כי בארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש) יצאו בקמפיין הקורא להורים לא לשלוח את בנותיהם לעבוד ברשת 'רמי לוי' סניף גוש עציון וזאת מחשש כי יצרו קשר עם ערבי.

מנכ"ל ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, אמר "אני קורא מכאן לכל האימהות 'אל תתנו לבנות שלכם לעבוד ברמי לוי זה מסוכן', אל תתנו לבנות שלכם לעבוד עם ערבים, תשמרו על הבת שלכם. יש מספיק מקומות ראויים לעבודה לבנות יהודיות. הפתרון היחיד לבעיית ההתבוללות היא המניעה, לא מעט בנות הכירו ערבים ומה שהתחיל כקשר בעבודה ידידותי נמשך והגיע עד לכדי נישואין והתאסלמות".

 

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/223216

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה