רצח ספיר נחום: הטרור נוגס בנו, חייבים לפתוח את העיניים – ענת גופשטיין

רצח ספיר נחום: הטרור נוגס בנו, חייבים לפתוח את העיניים – ענת גופשטיין

רצח ספיר נחום: הטרור נוגס בנו, חייבים לפתוח את העיניים ענת גופשטיין

ענת גופשטיין, ראש מערך טיפול בארגון להב"ה, התארחה באולפן ערוץ 7 בעקבות מציאת גופתה של ספיר נחום ז"ל שעל פי החשד נרצחה על ידי בן זוגה.

"אנחנו שמענו על ספיר ואפילו ניסינו לדבר איתה וזה לא הלך לצערנו. כואב לראות את המצב הזה, זה משהו שאנחנו מתריעים עליו שונים. הטרור הלאומני נוגס בנו ואנחנו צריכים לפתוח את העיניים", אומרת גופשטיין בכאב.

לדבריה,"יכול להיות שהיה אפשר למנוע את הרצח הזה ועוד הרבה פגיעות. הערבים לא מפחדים, הם נמצאים ברשת ועושים מה שהם רוצים. הם פוגעים ואין בתי משפט ומשטרה. בסוף אנחנו מוצאים אשה שנרצחת וכולנו צריכים לשאול את עצמנו איך מונעים את המקרה הבא".

היא מגדירה את המעשים הללו בתור "טרור לאומיני". "יש פה מחבל שהעניין שלו הוא לפגוע ביהודיות והם אומרים את זה. מי שעוצם את העיניים אלו אנחנו. ילדות ונשים מוטרדות ואין מי שמטפל בזה. מדובר בטרור לכל דבר. יש כאן מלחמה על הארץ ועל הבנות. אנחנו מבקשים מהרשויות שיתנו מענה למצבים האלה".

גופשטיין מציינת כי לא אחת מדובר בהטרדה של בנות דתיות. "מי שילך למרכזי הערים, לחופי הים יראה את הילדים שלנו, בנות אולפנה, שמתמודדות עם המצבים האלה. זה מתחיל בהטרדה, בקשר מסוכן ואובססיבי. כשלא מדברים עם נערה על מוגנות – התמימות בעייתית ועלולה לייצר בלבול. לפעמים מוצאים ילדה שלמדה באולפנה – והתאסלמה. הגיע הזמן שנפתח את העיניים כי זה קורה במשפחות הכי טובות ובמקומות הכי טובים".

מקור https://www.inn.co.il/news/568445

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה