תופעת ההתבוללות – הרבה מעבר למה שעל-פני השטח

תופעת ההתבוללות – הרבה מעבר למה שעל-פני השטח

תופעת ההתבוללות – הרבה מעבר למה שעל-פני השטח

בשבוע שעבר בעיתון 'ישראל היום' התפרסמה ידיעה מדאיגה, ולפיה בארץ ישראל יש קרוב ל-100 אלף זוגות מעורבים, זוגות של מתבוללים. כאן בארץ הקודש, רוב הזוגות הם עם רוסים או חסרי דת. זוהי בעיה שאנחנו זועקים עליה שנים רבות, על הסכנה הגדולה של חוק השבות המזויף, שהביא ומביא לארץ גויים רבים, שמקבלים אזרחות וסל קליטה, לומדים בבתי-ספר רגילים, וכך ההתבוללות היא בלתי נמנעת. הרבי מליובאוויטש התריע על כך כל השנים, והרב כהנא ניסה לשנות את החוק (הוא העמיד תיקון חוק זה כתנאי בל-יעבור לכניסה לקואליציה), אך לצערנו – החוק לא תוקן עד היום. כל הנציגים בכנסת שאכפת להם מהעתיד של עם ישראל בארצו – מוטלת עליהם חובה לגדור את הפרצה החמורה הזאת.

מתוך ניסיון להמעיט בחומרת הבעיה, הוסיף העיתון לכתוב, כי מקרי הנישואין בקרב יהודים וערבים נמוך יחסית. אמירה זו מגיעה מתוך חוסר ידע וחוסר הבנה של העיתון. נכון, אחוז המתאסלמות מדי שנה הוא נמוך יחסית, כ-100 נשים בשנה (שכל אחת היא כמובן אסון בפני עצמו). אך מדובר רק באלו  שמגיעות לחתונה כמוסלמיות. אך בפועל, אחוז ההתבוללות הוא גבוה הרבה יותר. ערבי שרוצה להתחתן עם יהודיה חייב לאסלם אותה על-פי חוק, אבל כל עוד הם לא מתחתנים – הוא יכול לעשות בה ככל העולה על רוחו, בתנאי שהיא יהודיה ולא ערביה, כי לערביה יש כבוד ואסור לפגוע בה, ואילו ביהודיות – 'מצווה'  מבחינתו לפגוע ולנצל. וכך הם משתמשים בבנות שלנו וזורקים אותן, ממש כמו כלים חד פעמים, ה' ישמור. 

דוגמא מוחשית לתופעה ראינו ביום חמישי האחרון, כשהיינו כהרגלנו בכיכר ציון בלילה כדי לשמור על הבנות שלנו (אני מציע לכל ההורים לנערים ולנערות להגיע לסיור בכיכר…). שם נתקלתי במראה, שברוך ה', אינו שכיח בירושלים. קבוצה של נערים יהודים וערבים, מתודלקים בשתיה חריפה ועוד מרעין בישין, עם כיפות ובלי, יוצאים שם ביחד עם ילדות. שאלתי את הנערים היהודים לפשר הדבר, אז הם ענו לי – "מה אכפת לך? אתה גזען? זה דברים של פעם…".

התופעה הזו אינה נכנסת בטורי הסטטיסטיקה, ולכן לא כותבים עליה בעיתונים. על התופעה הזאת לא נערכים מחקרים. אבל את המקרים האלו אנחנו מקבלים מדי יום בארגון להב"ה. בכל יום אנחנו מקבלים מספר פניות על מקרים של בנות שמנוצלות. על נערות שמתפתות, על נשים שנופלות. וכאשר אנחנו מדברים על התופעה – קוראים לנו 'גזענים'. אבל הדבקת תויות והטמנת ראש בחול לא תעזור לכל אותן בנות אומללות…

זאת ההתבוללות שאנחנו מתריעים עליה, היא לא נרשמת בשום מסמך רשמי, אבל היא נמצאת בכל מקום. ולפני הכל – היא נמצאת במח ובלב של הנוער המסכן, שנושל ממורשתו ומערכיו, והגיע לדיוטא התחתונה. ההתבוללות ברחוב היא פועל יוצא של ההתבוללות בתודעה. חובה על כולנו להלחם בה!

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה