תכנית 'הכוכב הבא' של ארגון להב"ה

תכנית 'הכוכב הבא' של ארגון להב"ה

תכנית 'הכוכב הבא' של ארגון להב"ה

ארגון להב"ה פתח בתחרות הכוללת פרסים – לכתיבת מאמר או יצירת סרטון שיגרום לשכנע בת מתבוללת להפסיק את קשריה עם הגוי ולשוב לעם ישראל

הסיפור הידוע על חכמי חלם שהקימו בית חולים מתחת לגשר, היה אחת מהסיבות להקמת ארגון להב"ה. עד אז, עבדנו עם נערות בסיכון ועם נערות שכבר נפלו ונוצלו על ידי ערבים. ואז החלטנו, שלא עוד. התארגנו מספר גופים ידועים יותר וידועים פחות והחלטנו להקדים תרופה למכה. להגיע לבנות לפני שהן מגיעות לכפרים. לדבר על התופעה המסוכנת ולא לפחד מאיומים וגידופים. להיות לא 'פוליטקלי קורקט', כי מדובר בבנות שלנו ובאחיות שלנו. להיות אלה שזועקים את האמת בראש חוצות, גם אם האמת הזאת כואבת לפעמים, ולהסביר לכולם: אל תגידו 'לי זה לא יקרה'.  זה יכול לקרות וקורה לכולם, לכל המגזרים, לכל העדות, לכל הכיפות.

אנחנו ממש לא מחכים לחילוצים. אנחנו מנסים למנוע את התופעה הרבה לפני. אם צריך, כמובן, אנחנו מחלצים, אבל העיקר זה המניעה והשכנוע המוקדם של הבנות והבנים – לשמר על הזהות היהודית. וכן, ישנם דברים יותר חשובים וגדולים מאהבה, ובוודאי מאהבה מדומה, שאין מאחוריה דבר מלבד ניצול ופגיעה.

כדי להגיע לחשיפה כמה שיותר גדולה וכדי שנוכל להציג כמה שיותר סיבות טובות להימנע מהמדרון החלקלק, וכדי שנוכל לשכנע את הבנות והאחיות שלנו בצורה היעילה ביותר – אנחנו יוצאים למבצע 'שכנעו אותה' – תחרות כתיבה יוצרת וסרטונים, שהיא בעצם תכנית 'הכוכב הבא' של ארגון להב"ה. האם תצליחו לשכנע את אחות של נחמה שבחרה להתחתן עם גוי נוצרי או את החברה של שיבת ציון, שבעקבות אהבה נכזבת מצאה ניחומים אצל יוסי, שהוא בעצם יוסוף?

היעוד הוא כתיבת מאמר או יצירת סרטון, שיגרום לשכנע בת מתבוללת להפסיק את קשריה עם הגוי ולשוב לעם ישראל. המאמרים והסרטונים ידורגו על ידי כלל הציבור שיצביע ויכריע מי המנצחים.

דאגנו לשורת פרסים למנצחים בתחרות. לזוכה במקום הראשון: תווי קנייה בשווי 2,000 ש"ח ברשתות נבחרות, ובנוסף: הסרטון יפורסם באתר ערוץ 7 והמאמר יפורסם בעלון פרשת שבוע. במקום השני: היצירה תפורסם באתר להב"ה ויזכה בתווי קנייה בשווי 500 ש"ח. הזוכה במקום השלישי יזכה בתווי קנייה בשווי 250 ש"ח ויצירתו תפורסם באתר להב"ה.

ניתן להגיש את המאמרים והסרטונים עד ראש חודש טבת.

כמובן, שהפרס העיקרי בתחרות הוא הזכייה בעולם ומלואו! אם בזכות הסרטון או המאמר שלכם, בחורה או בחור יבחרו לא להתבולל – זכיתם והצלתם אותם ואת כל ילדיהם. וכי יש פרס יותר גדול מזה? מכירים מישהי או מישהו שיודע לכתוב וליצור? שלחו לו על המבצע, וביחד נצליח להציל עוד יהודים. ונשכנע אותה!

 

להשתתפות ופרטים נוספים: https://www.leava.co.il/writing/

או במייל שלנו [email protected]

פורסם בעלון השבת "מצב הרוח"

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה