"תשמרו על האמהות שלכם"

"תשמרו על האמהות שלכם"

https://youtu.be/QR9zzIOrB3g

ו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין הצליח במהלך השבת האחרונה לעצור אירוע הטבלה של כת מיסיונרית נוצרית בראשון לציון.

"הגעתי אני ומשפחתי יחד עם 50 פעילי להב"ה מכל הארץ בשבת בראשון לציון. באנו והלכנו כ-40 דקות הליכה להיכל התרבות ששם היה צריך להיות טקס הטבלה של אחת הכתות הכי גרועות של המיסיון", הוא מספר לערוץ 7.

"אנחנו התייצבנו לתפילה ב-8:30 בבוקר עם כל רבני העיר ויד לאחים – יותר מאלף איש היו שם. אבל אנחנו לא הסתפקנו בתפילה – כלומר אם לא היינו מגיעים התפילה היתה בצד אחד והמיסיון בצד שני. אנחנו באנו כדי שלא יהיה אירוע.

"נכנסנו לתוך האירוע, המשטרה הוציאה אותנו ונכנסנו שוב – ובמקביל סגרנו את כל הכניסות כדי שאף אחד לא יוכל להיכנס. בעקבות כך החליט מפקד המרחב לסגור את האירוע – וכך התבטל הטקס עצמו", הוא אומר.

לדבריו, "הדבר המעניין, העצוב והמסוכן – שהפעילות שהיו שם במקום פגשו שש נשים שהגיעו עם מטפלות פיליפיניות שלהן והן באו כדי להתנצר. אחת הבטיחו לה תרופות בתמורה, אחת אמרו לה שזה טקס של ציפי לבני – וזה דבר שחייב חקירה. איך נותנים למטפלות כאלה לקחת נשים יהודיות להטבלה לנצרות".

אז מה ניתן לעשות? לדברי גופשטיין יש צורך חשוב בתשומת לב. "יש פה גורמים של מיסיון עם המון כסף ואמצעים שיכול להיות שנותנים כסף למטפלות. אשתי כתבה פוסט בפייסבוק – תשמרו על האמהות. עד עכשיו חשבנו שצריך לשמור רק על הבנות שלנו – עכשיו צריך לשמור מי מטפל באמא שלכם – שהיא לא עושה עוד דברים חוץ מלטפל".

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה