ארגון להב"ה נגד "המירוץ למליון"

ארגון להב"ה נגד "המירוץ למליון"

עשרה זוגות החלו את המירוץ מסביב לעולם במסגרת תוכנית הריאליטי "המירוץ למליון", אולם זוג אחד חורה לראשי הארגון נגד התבוללות, פיראס ושירה. בנצי גופשטיין: "'המירוץ למיליון' מעודדת התבוללות"
חדשות ישראל/ ע"י בנצי
8/12/2011, 14:13

ארגון להב"ה ("למניעת התבוללות בארץ הקודש") מחרים את המרוץ למיליון. הארגון הפועל למניעת התבוללות מחרים את התוכנית עקב השתתפותם של המתמודדים פיראס ושירה, בחור מוסלמי ובחורה יהודיה. "להב"ה" פתחו בקמפיין פייסבוק הקורא להחרים את התוכנית בגלל השתתפותם. בני הזוג נחשבים לפופולאריים בין המתמודדים ולארגון להב"ה קשה להתמודד עם המציאות: "זה רק תחילת המאבק שלנו כנגד התוכנית המרוץ למיליון", הגיב בנצי גופשטיין (ראש הארגון) על הקמפיין כנגד התוכנית שמתנהל בינתיים רק  בגבולות הפייסבוק. "המירוץ למיליון מעודדת התבוללות…כדברי גולדה מאיר: כל אחד שמתבולל מצטרף לשישה מיליון שנרצחו בשואה".

הכרוז שפירסם הארגון ברשת החברתית קורא לצופים להחרים את התוכנית עקב "עידוד ומתן לגיטימציה לשואת ההתבוללות". בכוונת הארגון לפנות לרשות השנייה ולדרוש את הדחת הזוג מהתוכנית לאלתר. "לקיחת זוג אחד שכביכול טוב לו, בניגוד לזוגות רבים אחרים שסובלים מעיוות המציאות, היא הטעיה ומעודדת התבוללות", מוסיף גופשטיין. "נעשה כל שביכולתנו להוריד את הרייטינג של התוכנית הזו". לגבי המשך המאבק מסר: "נמשיך את המאבק בפייסבוק עוד כמה שבועות, אם לא יעזור הלחץ והזוג לא יוסר מהתוכנית, אנחנו נשקול צעדים נוספים". כשנשאל באילו צעדים נוספים מדובר הוסיף רק "את הצעדים הנוספים נפרסם בהמשך".

הכרזה הקוראת להחרים את התוכנית (מתוך הפייסבוק של בנצי גופשטיין)

http://newsil.co.il/showblog.php?id=3

 

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

מאמרים נוספים בלהבה