ברגע האחרון: בוטלה חתונת יהודיה וערבי הלילה

ברגע האחרון: בוטלה חתונת יהודיה וערבי הלילה

בנצי גופשטיין מארגון להבה מספר על הדרמה בשבועיים האחרונים: "המשפחה פנתה אלינו לעזרה, האמא כבר איימה להתאבד"

בני טוקר, פרסום ראשון: כ"ו בכסלו תשע"ב, 22/12/11 21:56

 

חתונה מוסלמית. הנערה ניצלה

חתונה מוסלמית. הנערה ניצלה
פלאש 90
בנצי גופשטיין

בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להבה, מספר לערוץ 7 על נס חנוכה שהתקיים ממש היום, לאחרי שבחסדי שמים הם הצליחו בסיועו של הקוסם, לטרפד חתונה שהייתה אמורה להתקיים הערב בין נערה יהודייה וערבי מהצפון.

"הנערה בת שבע עשרה, נערה בת טובים מהצפון התאהבה בערבי מאחד הכפרים באזור. הם כבר סגרו על אולם והערב הם היו אמורים להינשא" הוא מספר.

לדבריו המשפחה פנתה לארגון להב"ה שנכנס מייד לתמונה. "הם פנו אלינו לפני שבועיים. הילדה בשום אופן לא הסכימה להיפגש עם אנשים דתיים. הכניסו לתמונה את הקוסם, שלא נחשוף את שמו, הוא האיש שקיבל ברכה מהרב בן טוב זצ"ל ואף למד ממנו שיטות איך להניא בנות ישראל מלהינשא לערבים".

ארגון להבה ביקש מהמשפחה לבוא עם הנערה לבית קפה בסמוך לקבר הרשב"י ולהמתין לבואו של הקוסם, "כשהקוסם הגיע לבית הקפה, הוא התחיל לדבר איתם כאילו במקרה, לאט לאט כשהאווירה נהייתה טובה והם התחילו להיפתח, הוא גם התחיל לדבר עם הנערה, הוא דיבר איתם על הילות ועל קבלה, ואז שאל את הנערה האם היה לה קשר עם גוי, הוא ניסה לשכנע אותה לבוא ולקבל ברכה בקבר רבי שמעון. הוא המשיך לדבר איתה על התבוללות והעביר לה כל מיני מסרים מהרב בן טוב. הנערה התחילה להיפתח ואז סיפרה על החתונה המתקרבת. הקוסם נתן לה לדבר בטלפון עם ת"ח גדול, בן לאימא יהודייה ואבא ערבי שיספר לה איך זה להרגיש ילד יהודי בכפר ערבי, הם קבעו להיפגש בירושלים".

בשבוע שעבר הגיעה הנערה לסיור בקברי צדיקים ובירושלים ופגשה את אותו רב. "בשלב הזה היא אמרה שהיא עדיין אוהבת את הערבי ורוצה להתחתן איתו.  הוא לקח אותה לכותל, לקבר רחל, למערכת המכפלה והניצוץ היהודי אצל הנערה נדלק".

גופשטיין מציין שהחתונה הייתה אמורה להתקיים הערב. "האמא פנתה לעו"ד בצפון שעבד בהתנדבות והם הצליחו להוציא צו הרחקה לערבי. האמא גם איימה שאם הנערה מתחתנת היא תתאבד בחתונה שלה.

"בינתיים הצו הוצא לחצי שנה והחתונה בוטלה. המשפחה הערבית כבר אמרה שהם לא יסכימו שהנערה תתחתן עם בנם אחרי כל הבושות שנעשו להם. "מבחינתנו הסיפור ב"ה מאחורינו. אני רוצה להודות לכל אלה שהתפללו על הנערה הזאת, ואין ספק שאנחנו צריכים עוד הרבה קוסמים כאלה שיצילו את הבנות מנפילה לכפרים הערביים".

 

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/230689

 

0

תגובות

אהבתם את הפוסט?! שתפו ...

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאמרים נוספים בלהבה

חדשות להב"ה

בדמייך חיי

בדמייך חיי בת-אל, שם בדוי, היא נערה בסיכון מגיל צעיר מאוד אשר נוצלה על-ידי ערבים.

קרא עוד »